הכירו את גאולה פרידמן

מאמנת עסקית ויועצת אסטרטגית

להתחלת תהליך אימון וטיפול און ליין עם גאולה

התעודות שלי

    מאמנת מוסמכת CCIL - וחברה בלשכת המאמנים בישראל
    יועצת עסקית בכירה

פרטים נוספים

    בעלת 18 שנות נסיון כסמנכ"לית הכספים של נוברטיס ישראל
    אשת משפחה ואם לשלושה ילדים

קצת על עצמי

שלום, אני גאולה, נשואה, ואם לשלושה ילדים.
אני לוקחת חברות מהמקום שבו הן נמצאות, למקום שאליו הן רוצות להגיע: מבנה חדש, שווקים חדשים, מימון חדש, קשרים חדשים עם חברות רב-לאומיות.
בעברי הייתי קצינת תקציבים ביחידת היועץ הכספי לרמטכ”ל, עבדתי במשרד לייעוץ כלכלי ומשם המשכתי לחברת הפארמה הגלובלית נוברטיס כסמנכ”ל כספים (CFO) ומנהלת מחלקת משאבי האנוש של החברה בישראל.
הייתי שותפה להקמתו ופיתוחו של הסניף הישראלי של החברה, אחראית על הקשר עם התאגיד הרב-לאומי שבסיסו בשווייץ, ואמונה על הקמה של כמה מהמערכים המרכזיים של החברה בישראל.
עבדתי עם מנכ”לים זרים ומקומיים והנהלות בחמש יבשות על גיוסי הון, מיזוגים ורכישות, תהליכי אישור ארוכים והשקות של תרופות וטיפולים, מחלקות מו”פ, תוכניות קיצוץ, התרחבות, מענקים ממשלתיים ועוד.
אני חיה ונושמת שינוי, והמקום האהוב עלי הוא הדרך. גם היום אני קוראת ולומדת בכל יום, כדי להישאר בחזית התעשייה ולעזור ללקוחות שלי להתוות את דרכם.
כשאני עובדת, אני מובילה תהליכים אסטרטגיים עבור חברות ועובדת באופן ממוקד עם מנהלים. ביתר הזמן, אני מתנדבת ומלווה נשים בדרך לעצמאות כלכלית ומשמשת כמאמנת בקרן מלגות לחיילים משוחררים.
בשנים הללו פיתחתי מתודולוגיה מדוקדקת של אסטרטגיות ותכניות פעולה להתוויית מהלכים ארגוניים מהותיים. מאז, יישמתי את המתודולוגיה הזו בתהליכי שינוי ארגוניים ומבניים במגוון חברות ישראליות בתחום מדעי החיים.
הכרות עמוקה עם המגזר העסקי לימדה אותי שאחת מהסיבות המרכזיות לכך שמהלכים ארגוניים לא יוצאים לפועל היא שהם אינם מתאימים לאופי של האנשים שמובילים את הארגון. לכן, לצד הרציונל העסקי אני משלבת חשיבה רגשית-אישית שתתאים לבעלים ולמנהלים שיבצעו את השינוי בפועל.
אם גם הארגון שלכם מצוי בנק’ גורלית ,דברו איתי! וביחד נגיע למקום שאליו כיוונתם!

המאמרים שלי

נתבונן על המילים הבאות: פחד – התרגשות – הצלחה – בהלה – הזדמנות – הסתגרותכולן תשובות של משתתפים בתרגיל שבמסגרתו נשאלו “מהו שינוי עבורך”? מחקרים...

קיבלנו את פרטייך וניצור איתך קשר בהקדם!

ובינתיים, מוזמנ/ת להיכנס לקבוצת הוואטסאפ שלנו להתפתחות אישית

Open chat