מי אנחנו?

Coaching-U נולדה במטרה לסייע לבני אדם לממש את עצמם במלוא העוצמה בבריאות , אהבה , קריירה , הגשמה וסיפוק עצמי , והכי חשוב זוגיות טובה של האדם עם עצמו.

אנו צוות מאמנים ומטפלים מכל הארץ עם ניסיון רב בתחום האימון והטיפול ובעלי מאות שעות של אימונים, אנו מסורים למקצוע שבו בחרנו אוהבים את התחום ורוצים לסייע לאחרים לממש את עצמם.

אהרון סיסו

עידו כץ

קואצ'ר אינה קמנסקי

אינה קמנסקי

סמדר פרגוסון

רפי שטיינמץ

אתי עמר

ניר רוטנברג

סאני לוינשטיין

סיגי עמבר - קאוצ'רית

סיגי עמבר

בר קדוש

בר-טוב קדוש

ב- Coaching-U תמצאו מאמנים בתחומים הבאים:

אימון אישי

לטיפול בחסמים , פחדים, חרדות , אמונות מגבילות ובמציאת היעוד בחיים.

באימון אישי נעבוד על החזון האישי של האדם, מי הוא רוצה להיות והיכן הוא מונח היום , מה הערכים שמובילים אותו בחיים והאם הוא פועל ביום ביום לפיהם, וכמובן מה הם החלומות שלו?

נוריד את החזון לתוכנית עבודה מפורטת עם מטרות ויעדים מדידים , ונבדוק אילו פחדים וחסמים עולים לנו בדרך ומעכבים אותנו מלהשיג את השאיפות שלנו, וננצח יחד כל אחד מהם!

אימון זוגי ומערכות יחסים

לטיפול בזוגיות דועכת, זוגיות שחוקה ובכלל מערכות יחסים ומשפחה בנינו לבין הקרובים לנו.

באימון זוגי נעבוד על הזוגיות שלנו קודם כל עם עצמנו וכמובן עם בן/בת הזוג שלנו , נבין מה הצפייה של כל אחד מבני הזוג בקשר הזוגי, נזכר למה התאהבנו בבן/בת הזוג שלנו , נדליק את אש האהבה חזרה ונלמד איך לתת ולהעניק לבן/בת הזוג את הצרכים שהוא/היא זקוק/ה להם מתוך הרגשת נתינה ואהבה ולא מתוך הקרבה.

אימון עסקי / מנהלים / קריירה

לעבודה ויצירת תהליך דיוק עם העסק שלנו , להבין את העסק ואת הלקוחות שלנו , מה הבידול שלנו בתחום , ומה החוזקות שלנו שנותנות לנו יתרון על שאר הקולגות שלנו. גם באימון עסקי כמו באימון אישי נבנה חזון , חזון עסקי – היכן העסק מונח היום ולאן הוא רוצה להגיע , ונוריד את החזון לתוכנית ביצוע מפורטת של מטרות ויעדים ברורים. כמו בזוגיות ממש גם ללקוחות שלנו יש מערכת יחסים עם העסק שלנו ואנו צריכים לברר ולבדוק איך אנו נותנים את המענה ואת הערך המוסף ללקוחות שלנו תוך שמירה על קשר רציף איתם.

באימון עסקי נעבוד תחילה על הערכים בעסק , למה אנחנו עושים את מה שאנחנו עושים? ומה הערך המוסף שאנו נותנים לעולם בעזרת העסק שלנו? והאם המודל העסקי הוא נכון לנו ולעסק שלנו?

באימון מנהלים נברר את העמדה שלנו בתור מנהלים , מה היכולות והחוזקות שלנו בתור מנהלים , איך אנחנו ממנפים את הארגון שלנו ואת העובדים שעובדים תחתנו , ואיך אנחנו מקדמים ומתקדמים יחד עם הארגון בתחושת מוביל ולא מובל.

באימון לקריירה נעשה חשיבה מחודשת , נבין מי אנחנו באמת , מה הערכים שמובילים אותנו , מה החוזקות והחולשות שלנו , ואיזה תפקידים אנחנו יכולים לבצע על הצד הטוב ביותר שיביאו לנו סיפוק שמחה והגשמה עצמית בחיים, לנו ולסובבים אותנו.

מגפת הקורונה הביאה אותנו לתובנה שכוחנו באחדותנו  ושאפשר לנצל את הטכנולוגיה שברשותנו ולהגיע לכל אדם ולכל מתאמן בלחיצת כפתור ולעשות תהליכים מדהימים יחד.

כי דווקא מתוך המשברים נולדים הדברים הגדולים

כל שנשאר הוא להצטרף אלינו לתהליך!

צוות Coaching-U , מאמנים אותך להצלחה!