שאלות ותשובות

במידה ולקוח שהתחיל סשן אימונים מתחרט באמצע הטיפול עקב חוסר שביעות רצון בין הלקוח למאמן , הנהלת האתר תנסה לשדך ללקוח באתר מאמן אחר מסגל המאמנים שלה, אם במידה והלקוח מבקש את כספו חזרה, רשאי לקבל את כספו (בהפרש היחסי בהתאם לכמות המפגשים שעשה) פחות 10% דמי ביטול מהסכום הכולל.

האתר Coaching-U.co.il מאובטח בצורה המחמירה ביותר, שיחות הוידאו עוברות דרך תשתית של מערכת Zoom העולמית , כך שהאתר מאובטח ומוגבה בתקנים הגבוהים ביותר.

תהליך אימון מתבטא לרוב בטיב המאמן אך לא פחות ברצינות המתאמן עצמו , רוב הצלחת האימון/טיפול בכל תחום שיהיה , תלוי ברצון הלקוח להשתנות ולרומם את חייו, יש לקוחות שעשרה מפגשים מספיקים להם ויש לקוחות שעשרים, בעולם הטיפול והאימון (הממוקדי מטרה וקצרי הטווח) נהוג לעשות עם מטופל 10 מפגשים ולהגיע לתוצאות מרשימות בחייו.

המאמנים באתר בהחלט יכולים לתת מענה לטיפול בטראומות ודיכאונות , האתר חלילה לא שולל הגעה לפסיכולוג , טיפול בעזרת פסיכולוג הינו טיפול ארוך טווח ומגיעים לתוצאות לאחר זמן רב, בהבדל מטיפול ממוקד וקצר מועד שניתן למצוא באתר.

האתר הוקם עקב מגפת הקורונה בכדי לעזור לאנשים במצבים קשים בחייהם ולהתגבר על ההגבלות שנוצרו עקב המגפה , ודאי שאפשר לרכוש את החבילה באתר ולהגיע ולהיפגש בצורה פרונטאלית אצל המאמן/מטפל , כמובן שהדבר מצריך את הסכמת המאמן/מטפל בנושא ויש לבדוק עם כל מאמן בצורה פרטנית, אך אין סיבה שלא.

תהליך אימוני הינו תהליך שגם המאמן וגם המתאמן מתחייבים אליו. בפגישה אחת לא ניתן להגיע לכלום לצערנו, ומהסיבה הזאת החלטנו לתמחר את השירותים שלנו בתור “חבילת אימון” ולא מפגש בודד. במידה והלקוח עשה מפגש אחד ולא מתאים לו להמשיך, רשאי לקבל את כספו בחזרה (בהפרש היחסי בהתאם למפגשים שנעשו) פחות 10% דמי ביטול מהסכום הכולל.

אנו בCoaching-U מעדיפים לא לאמן מלכתחילה אנשים שלא מעוניינים להתחייב לתהליך ומחפשים פתרונות קסם , כי זה פשוט לא עובד.

לעיתים האדם באמת תקוע בחייו וזה בא לידי ביטוי ברוב התחומים בחייו , במצב שכזה אנו ממליצים להתחיל אימון אישי ולטפל קודם כל בשלוות האדם עם עצמו , ולאחר מכן לעבור לרבדים האחרים בחייו. כי הכל בסופו של דבר מתחיל בשלום ובשלווה של האדם עם עצמו.

המאמנים באתר הינם מוסמכים ומנוסים ממוסדות הלימוד הטובים בארץ, שעברו עשרות ומאות שעות של אימון וטיפול ומשתוקקים לאמן ולסייע לכל אדם כי זו האהבה שלהם ובגלל זה הם בחרו בתחום הזה.

ניתן לצור איתנו קשר במייל , בוואטצאפ או בטלפון וננסה לברר את הצרכים שלך ולהתאים לך את הסיוע הטוב ביותר.

יש משפט יפה במסורת היהודית שאומר “אין החבוש מתיר עצמו מבית האסורים” (תלמוד בבלי), ובמילים פשוטות אדם הנמצא בבית הכלא לא יכול להוציא את עצמו מבית הכלא , כי הוא אסיר. ולנמשל – אנו כבני אדם צריכים מישהו שישקף לנו , שידריך אותנו וישאל אותנו את השאלות הנכונות בשביל לדייק אותנו ולשחרר אותנו מהכבלים ומהאמונות המגבילות שיצרנו ושנוצרו לנו במשך חיינו. היום זה כבר ידוע שיש קשר ישיר בין הגוף לנפש , ורוב החולי והצרות שבאות לאדם נוצרות מנפש לא מאוזנת וחוסר יכולת לשלוט במחשבות ובאמונות שמורידות ונועלות את האדם.

תפקידנו כמאמנים ומטפלים הוא להוציא את האדם מהכבלים המנטליים שעוטפים אותו ולצמצם את הפער בין ה”רצוי ל- מצוי” בחייו ולהביא את האדם לחיים מלאי סיפוק , שמחה והגשמה עצמית.