הכירו את יוליה מייזל

מאמנת אישית ועסקית לעצמאים ושכירים

להתחלת תהליך אימון וטיפול און ליין עם יוליה

התעודות שלי

    מאמנת קריירה וטריינרית NLP

פרטים נוספים

    הנדסה ביורפואית (M.Sc) מאונ׳ בן גוריון

קצת על עצמי

שלום שמי יוליה מייזל, מאמנת קריירה וטריינרית NLP, מומחית להשגת תוצאות רצויות בסביבה עסקית.
בוגרת הנדסה ביורפואית (M.Sc) מאונ׳ בן גוריון עם ניסיון של 12 שנים בעולם ההייטק סטארטאפ ופארמה.
בעברי כאשת הייטק – כיכבתי שנים בתפקידי הנדסה, ניהול וייעוץ. הובלתי תהליכים, העברתי הרצאות, הנחיתי סדנאות, הדרכתי ושימשתי כמנטורית לעובדים וקולגות. כמו כן, עסקתי בגיוס עובדים למגוון תפקידים, במהלכם ערכתי מאות ראיונות עבודה. במקביל, עזרתי לעשרות אנשים לכתוב קורות חיים פותחי דלתות, לצלוח ראיונות עבודה ולהתקבל למשרות נחשקות.
כך גיליתי את האהבה האמיתית שלי בחיים – לקדם ולהצמיח אנשים בתחום העיסוק והקריירה.
בעידן המודרני רוב האנשים מתפשרים על הקריירה שלהם. יותר ממחצית האנשים בוחרים או נשאבים לעבודה רק כי היא נוחה , קרובה לבית או שהמשכורת נחמדה והתנאים טובים – זה יכול להחזיק מעמד זמן מה; אך בסופו של דבר, במקום בו האדם לא מממש, מפתח ומאתגר את עצמו הוא ירגיש תסכול ותקיעות.
לפחות 8-9 שעות ביום ויותר ממחצית חיינו אנו מבלים בעבודה או סביבה – אז לא כדאי שנבחר לעצמנו מקצוע שבו אנו מרגישים הכי טוב עם עצמנו – מקום שבו אנו מרגישים שאנחנו מממשים את הווייתנו ושיש לנו משמעות בעולם?!
האמיצים שבינינו בוחרים לשנות כיוון, ללכת אל הלא נודע, לוותר על הבטוח המוכר והקיים לטובת רווח עצום של הצלחה והגשמה עצמית.
שינוי, גם אם הוא חיובי ומבורך הוא אף פעם לא דבר קל. לשמחתי, למרות החשש מהלא נודע, תחושת המימוש העצמי גברה על כל הפחדים והחלטתי לעזוב את הכל ולעזור לאחרים לממש את עצמם.
העובדה שהייתי בשני צידי המטבע מהווה יתרון עצום. אני מכירה ומבינה לעומק את צרכי הארגון, יודעת היטב איך ניתן להשאיר חותם ולהצליח בראיון עבודה, איך להתקדם ולצמוח בתוך הארגון, תוך מקסום השכר והתנאים. מדובר בשביעות רצון, הנאה ועניין בעבודה, שיפור איכות החיים ולרוב, גם הבדל של אלפי שקלים במשכורת.
אני מאמינה שמימוש עצמי הוא ערך עליון וכדי לחיות חיים מלאים ומאושרים באמת, כל אדם צריך לשאוף לידי מימוש מלוא הפוטנציאל שלו. אף פעם לא מאוחר לבחור את הכיוון הנכון או לשנות כיוון ולפעול לעבר הגשמתו. אחרי הכל, אנחנו חיים רק פעם אחת וזמן הוא המשאב היקר ביותר שיש לנו – אז רצוי שנשקיע אותו בחוכמה.
הגיע הזמן לגלות את התשוקות שגורמות ללב שלכם לפעום חזק יותר – ולהפוך “סתם עוד עבודה” לקריירה משמעותית לחיים.
אני מזמינה אתכם להגיע אלי וללמוד כיצד תוכלו להפוך לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ולפתוח את הדלת אל העתיד המקצועי עליו חלמתם!
אם מה שאתם קוראים כאן ,בוער לכם בבטן-
זה הזמן להתחיל את התהליך!
יוליה מייזל

המאמרים שלי

בתרבות הישראלית, מקובל מאוד לעבוד שעות “מטורפות”  בעיקר, אם כי לא רק בתחום ההייטק. הדעה הרווחת בימינו היא, שכדי להיות מוערך בארגון ולבנות קריירה מצליחה,...

קיבלנו את פרטייך וניצור איתך קשר בהקדם!

ובינתיים, מוזמנ/ת להיכנס לקבוצת הוואטסאפ שלנו להתפתחות אישית

Open chat