אולגה צוקרמן-רבין

הכירו את אולגה צוקרמן-רבין

מאמנת אישית מוסמכת בגישת אדלר ומגשרת משפחתית

להתחלת תהליך אימון וטיפול און ליין עם אולגה

התעודות שלי

    מאמנת מוסמכת CCIL
    מאמנת מוסמכת בגישת אדלר
    מגשרת מוסמכת

פרטים נוספים

    MA בישוב וניהול סכסוכים אוניברסיטת בר אילן

קצת על עצמי

אולגה צוקרמן רבין- MA, מאמנת אישית מוסמכת, בוגרת מסלול למאמנים במכון אדלר, תואר שני מטעם אוניברסיטת בר אילן בניהול סכסוכים, קונפליקטים ומשא ומתן, מגשרת משפחתית עם התמחות בשילוב בין תרבותי.

נשואה ואמא לשתי בנות מתבגרות, גרה ברחובות.

בעלת ניסיון רב שנים בעבודה עם הציבור החרדי, בניהול ממשקים קהילתיים, רב תרבותיים ובניהול צוותי עובדים.

בכל שנות עבודתי עזרתי לאנשים להיות מנהלים טובים יותר ולהגשים את עצמם בתפקידים אשר מילאו לטובת הארגון ולטובת הצמיחה האישית שלהם.

הגעתי לעולם האימון מתוך בחירה להקשיב לרחשי לבי ולהעדיף את האדם באשר הוא על פני כל משימה המוטלת על כתפיו. קבלה עצמית היא המפתח לשינוי, וקבלת שונות בין בני אדם מאפשרים לי ללוות אנשים ברגישות ובהקשבה מלאה, להיזכר ולהוקיר את הייחודיות הטמונה בכל אחד ואחת.

היכולת לבחור מה חשוב, הנכונות לשלם מחירים ולהגשים את אשר יקר ערך בעיניי אפשרו לי לצלוח את האתגרים של המעבר מארץ המוצא שלי ( ברה”מ לשעבר)  לישראל בגיל 14 ולפתח תחושת שייכות לחברה בישראל.

ארגז הכלים המקצועי והאישי שאני מביאה איתי עוזר לי להתחבר לצרכים ולערכים של בני אדם מגוונים ושונים ממני.

הערך המוסף שלי הוא ביכולת ללוות תהליכים מורכבים, הנובעים משוני תרבותי, אשר מייצרים אתגרים בזירה המשפחתית, בתקשורת בין ההורים לילדים  ובמקום העבודה.

אני מאמינה בדיאלוג כגישה לחיים, ביכולת שלנו לייצר יחסים מטיבים עם הסביבה ולמצוא משמעות אישית. אני יודעת שהמסע להשגת מטרות אישיות כרוך במאמץ ודורש אומץ. האומץ לפעול מתחזק כשאנחנו עושים צעד אחד לקראת ההגשמה וזוכים לתמיכה ועידוד שכל כך נחוצים לנו, בכל גיל ובכל מקום.
מזמינה אתכם לתהליך מחבר ופורץ דרך, בו תתחברו מחדש לאני האישי שלכם ויחד נצא למסע שיאפשר לכם להשיג חירות פנימית ולחיות בהגשמה.

(תהליכי האימון יכולים להתקיים גם בשפה הרוסית, לפי העדפת הלקוח)

המאמרים שלי

כולנו כמעט שהתרגלנו לנוכחותו של נגיף הקורונה, ועדיין, אי הוודאות שנגרמה עקב התפשטותו משנה כללי המשחק ומשפיעה על צורת הלימודים במסגרות החינוכיות של ילדינו. נראה...

קיבלנו את פרטייך וניצור איתך קשר בהקדם!

ובינתיים, מוזמנ/ת להיכנס לקבוצת הוואטסאפ שלנו להתפתחות אישית

Open chat