אושרה בוגדרי - קואצ'ר זוגי

הכירו את אושרה בוגדרי

מאמנת זוגית ומומחית לתת מודע והשגת מטרות

להתחלת תהליך אימון וטיפול און ליין עם אושרה

התעודות שלי

    NLP לשיפור התקשורת הזוגית - מכללת רטר
    קורס זוגיות - כוח התודעה - אליהו שירי
    מיומנויות האימון - מכון אדלר
    NLP Practitioner - מכללת רטר

פרטים נוספים

    מאמנת זוגית ומומחית לתת מודע והשגת מטרות

קצת על עצמי

שלום, אני אושרה בוגדרי,מאמנת זוגית ומומחית לתת מודע והשגת מטרות.
לאחר שסיימתי קריירה מגוונת במשך 30 שנה בשב”כ בחרתי לצאת לקריירה שניה שבה עוסקת באימון nlp ובשיטות אימון נוספות .
למרות העבודה הממושכת בארגון כל כך משמעותי ומאתגר ,היום אני זוכה לפעול מתוך תשוקה ורצון עז להעניק למתאמנים שלי ידע כלים ושיטות המשלבות את כל הידע שצברתי במהלך חיי. יחד עם תובנות מדהימות מעולם תת המודע והתפתחות האישית אני יוצרת עבור כל אחד הזדמנות לחיות את החיים במלואם מתוך בחירה ואפשרות לסכל את כל האמונות המגבילות שחסמו אותנו עד היום.
קיימת דרך לייצר דפ”א (דרך פעולה אפשרית) חדשה של אמונות מעצימות שמקדמות אותנו.
ולגלות בעצם שאנחנו רק צריכים להכיר את החוקים של תת המודע כמו שנהג חייב להכיר את חוקי התנועה והתמרורים, וכך נוכל בעזרת השם עם הרבה אמונה וביטחון להשיג את החיים שאליהם השתוקקנו.
בעקבות מחלה אוטואימונית שחלית בה לפני יותר מעשור, הצלחתי לרפא את עצמי ו ובעקבות חשיפה שלי לעולם האימון ותת המודע רכשתי כלים, ידע וטכניקות ממרצים בארץ ובעולם וישמתי אותם קודם כל על עצמי וחוותי שינויים מעוררי השראה בכל מעגלי החיים.
בזכות אותו ידע פיתחתי שיטה “התודעה לתודה” ששיפרה עבורי ועבור מתאמנים רבים את איכות חייהם.

הביטו קדימה, בעיות בזוגיות יכולות להיות דלת לפריצת דרךאישית וזוגית!
כבני אדם אנחנו משתנים כל הזמן. הזיכרונות שלנו מהעבר, הכישלונות וההצלחות שאנו חווים בהווה והניסיון שאנחנו צוברים לאורך הדרך, משפיעים על מי שאנחנו ביום-יום שלנו. הקשר הזוגי שלנו מכריח אותנו להתמודד עם מטענים פרטיים ומשותפים, שהופכים להיות מסובכים יותר בזוג ומורכבים יותר, ככל שחולף הזמן.

השגרה, הילדים, הלחצים בעבודה והלחצים הכלכליים השונים, משפיעים על הזוגיות שלנו ומשנים אותה, באופן שמצריך תחזוקה מתמדת של הקשר הזוגי, ביחד כזוג ולחוד כפרטים בתוך הקשר הזוגי. כל אלה יכולים להעיר בנו פחדים וחרדות, כאבי עבר, מצבי רוח לא צפויים, קנאה בין בני זוג, אובססיביות בזוגיות, חרדת נטישה, התקפי זעם ועוד. חוסר היכולת להתגבר על כל אלה, יכול להוביל למתיחויות רבות בקשר ואף לפירוק הזוגיות וגירושין.
ייעוץ זוגי בשיטת NLP – להתגבר ולהצליח ביחד!
זוגות שמצליחים להתגבר על הקשיים והמחסומים האישיים והזוגיים בעזרת הכלים הנכונים, מגלים את עצמם ואת בני ובנות הזוג שלהם מחדש. הגילוי המחודש יוצר בסיס איתן לזוגיות מעצימה יותר, מתגמלת במיוחד ועמוקה הרבה יותר.
שיטת NLP מציעה לכם את הכלים שיעזרו לכם למצוא את נקודות החוזק שלכם בקשר, באופן אישי וכזוג. במספר מפגשים נצליח להתגבר על מחסומים שמעכבים אתכם, ונתחבר לנקודות העוצמה שילוו ויעוררו את הקשר הזוגי שלכם אל עתיד של חוויות חדשות.

גם את מרגישה שבעלך לא דומה בכלל לגבר שבו התאהבת לפני שנים?

גם אתה חש שכל מה שאשתך אומרת לך זה רק הערות וביקורת?

האם אתם תקועים בזוגיות במשבר שאם לא היו לכם ילדים כבר הייתם מפרקים מזמן?

לא ממשיכים לחיות ככה!

אני מזמינה אתכם לצאת איתי לתהליך של צמיחה והתחדשות תוך הכרה והבנת הצרכים שלכם ושל בן/ת הזוג שלכם ולהגיע לזוגיות מטיבה ומאושרת!

אושרה בוגדרי.

 

המאמרים שלי

אין לך כרגע מאמרים.

קיבלנו את פרטייך וניצור איתך קשר בהקדם!

ובינתיים, מוזמנ/ת להיכנס לקבוצת הוואטסאפ שלנו להתפתחות אישית

Open chat