הכירו את רז קריפס

מאמן ויועץ עסקי ומנטלי

להתחלת תהליך אימון וטיפול און ליין עם רז

התעודות שלי

    בוגר בית ספר לקאוצינג ONELIFE ומכללת קגן NLP
    B.e.d. במדעי ההתנהגות והספורט בווינגיט

פרטים נוספים

    מתמחה באומנות הלחימה קרטה כ20 שנה
    ספורטאי ברמ"ח איברי

קצת על עצמי

שלום,

שמי רז קריפס, מאמן ויועץ עסקי ומנטלי, ושובר שיאים לעסקים ולאנשים.

לאחר 20 שנה של קריירה בתחום הספורט, שכללה תפקידי ניהול בכירים בארגונים גדולים, אני עוזר לבעלי עסקים להתפתח אישית ועסקית ולשבור שיאים חדשים.

בעל תואר B.e.d. במדעי ההתנהגות והספורט בווינגיט, בוגר בית ספר לקאוצינג ONELIFE ומכללת קגן NLP. אב לשני ילדים מקסימים אלעד ומאיה. עוסק כל חיי בתחום הספורט כחלק מאורך חיים ומתאמן באומנות הלחימה קרטה כ20 שנה. לקחתי חלק בנבחרת ישראל, אלופת העולם בקרטה לשנת 2002. הקמתי קבוצת כושר, ללא מטרות רווח, במטרה לאפשר לאנשים לאמץ אורח חיים בריא.

בכל יום אני נתקל בכיבוש יעדים חדשים, ברצון לשיפור מתמיד וביצירת הרגלים לחיים טובים יותר. מאז ומתמיד העולם העסקי והספורטיבי היו שזורים אצלי זה בזה, ולכן חשוב לי לתת ללקוחותיי כלים שיאפשרו להם להתמיד מול קשיים ומשברים, לחצות פחדים ולשבור שיאים.

אני מרצה, מנחה סדנאות ועובד אחד על אחד עם בעלי עסקים, ואנשים שרוצים להגיע לתוצאות, בתכניות המשלבות אימון ספורטיבי עם אימון עסקי ומנטלי.
תהליך האימון איתי משלב אלמנטים מעולם הספורט עם השגת יעדים בעולם העסקי, תוך ביצוע שינויים מנטליים, על מנת לעזור לך להגיע לתוצאה הרצויה מבחינתך.

המאמרים שלי

כאשר הימים עוברים אנו נתקלים בשלב מסוים בשאלות של: מה אנחנו?  מי אנחנו? מה אנו רוצים להיות ? אלו שאלות שפוגשות אותנו בחיים וככול שהזמן...

קיבלנו את פרטייך וניצור איתך קשר בהקדם!

ובינתיים, מוזמנ/ת להיכנס לקבוצת הוואטסאפ שלנו להתפתחות אישית

Open chat