הכירו את רועי איזדורפר

מאמן עסקי ומנטלי

להתחלת תהליך אימון וטיפול און ליין עם רועי

התעודות שלי

    B.A מדעי החברה - התמחות בתקשורת - האוניברסיטה הפתוחה
    לימודי אימון וייעוץ מנטלי - תפנית בי"ס למנהלים
    לימודי ייעוץ עסקי - תפנית בי"ס למנהלים

פרטים נוספים

    חובב ספורט כדורגל ושחייה
    בעל ניסיון רב בתחום הכלכלי והפנסיוני

קצת על עצמי

נעים מאוד,

שמי רועי איזדורפר ואני מאמן מנטאלי אישי ועסקי להגשמה עצמית ויועץ עסקי לניהול, ארגון והאצת ביצועים ליזמים ובעלי עסקים קטנים.

בעל תואר ראשון בהתמקדות בניהול ותקשורת מהאוניברסיטה הפתוחה, בעל הסמכה כמאמן מנטאלי אישי ועסקי, ובעל הסמכה כיועץ עסקי מתפנית.

לאחר המון שנים בתחום הניהולי והפיננסי, החלטתי לשמוע לאש שבוערת בתוכי ולגלות את עצמי מחדש. הבנתי שאני יכול לעזור לאחרים להגשים ולהשיג את המטרות של עצמם ולגרום לחלומותיהם להתקיים במציאות, כך הגעתי לאימון המנטאלי והייעוץ העסקי.

רובנו מתמודדים עם אמונות ומחשבות מעכבות ונדרשים להתמודד עם לחץ פנימי וחיצוני, דומה לכך הוא עולם הספורט בו הספורטאים נדרשים לעמוד בלחץ מתמשך בכדי לספק הישגים ותוצאות עכשוויים, כך גם אנו נדרשים להתמודד עם אתגרים ומכשולים בחיים האישיים והעסקיים שבהם אנו נדרשים לספק תוצאות כאן ועכשיו לאורך זמן.

כך בעזרת האימון המנטאלי ניתן לרכוש כלים מעשיים ולייצר תהליכים לשינויים מהירים בחיים האישיים וגם בעסק שיחזיקו לאורך זמן בעזרת חוסן מנטאלי בדומה לספורטאים אלופים זוכי מדליות.

אז אם אתם מרגישים שאתם מוכנים להתגבר על החסמים שמונעים את ההתקדמות למטרה, לחזק את הביטחון העצמי, לשנות הרגלים, למקד יעדים אישים ועסקיים, לפרוץ את הגבולות ולהגשים את החלומות שלכם, אני מזמין אתכם לעבור ביחד תהליך מעצים ואפקטיבי לנפש שלכם ו/או לעסק שלכם.

הצעד הראשון מתחיל כאן !

המאמרים שלי

אין לך כרגע מאמרים.

קיבלנו את פרטייך וניצור איתך קשר בהקדם!

ובינתיים, מוזמנ/ת להיכנס לקבוצת הוואטסאפ שלנו להתפתחות אישית

Open chat