הכירו את רועי ברנהולץ

מאמן אישי וזוגי

להתחלת תהליך אימון וטיפול און ליין עם רועי

התעודות שלי

    בוגר בית הספר למאמנים I.C.C.M
    מאמן זוגי ואישי

פרטים נוספים

    מדריך רכיבה על סוסים
    בוגר בית הספר למשחק – ניסן נתיב

קצת על עצמי

שמי רועי ברנהולץ, נשוי ואב לשלושה, בוגר בית הספר למשחק – ניסן נתיב, שחקן, מורה למשחק, מנחה, מרצה, מדריך רכיבה על סוסים בוגר בית הספר למאמנים I.C.C.M , מאמן זוגי ואישי.
אני אוהב אנשים, להתקרב, להתחבר, להבין ולעזור, כך אני פועל במסירות רבה כל חיי. האנשים הרבים שפגשתי בדרך, גרמו לי לפתח “אינטליגנציה חברית”, כזו המאפשרת לי להתחבר להמון סוגים של אנשים ולעזור להם להתקדם ולהתפתח. לשמחתי, גם לכאלה שמרגישים ממש תקועים בחיים שלהם.
בעברי עבדתי עם נוער בסיכון ועם מתבגרים ומתבגרות בעלי צרכים מגוונים, אך האסימון לפתח את השיטה שנקראת “רואה דרך” הגיעה דווקא מסיפור החיים שלי, דרך הרצון שלי לקדם בן משפחה קרוב שסבל מתקיעות ממושכת.
הבנתי, שאדם הופך להיות עיוור לאופציות שיש לו כשהסביבה המשפחתית לא מצליחה לעזור לו ולעיתים רק מעצימה את הבעיה. שאלתי את עצמי מה כן?!
החלטתי שאני רוצה לגרום לאנשים להבין מה כן, ואיך למצות את הפוטנציאל הקיים בהם, גם אם הפחדים תוקעים ומשתקים. כשהפוטנציאל מצליח לצאת החוצה, בזכות תהליכי עבודה קשובים ומותאמים, אין מאושר ממני.
אני מזמין אתכם  לתהליך של הלמידה, הכרה , והבנה שכל הכוחות והיכולות נמצאות בנו ,אנו רק צריכים לחשוף ולגלות אותם!

באהבה רבה,

רועי

המאמרים שלי

אז למה זה בעצם כל כך חשוב לזהות הצלחות? לזהות דברים טובים שקורים? ביום יום הרבה מאוד אנשים שמגיעים לקליניקה שלי, מספרים לי על הקושי...

קיבלנו את פרטייך וניצור איתך קשר בהקדם!

ובינתיים, מוזמנ/ת להיכנס לקבוצת הוואטסאפ שלנו להתפתחות אישית

Open chat