הכירו את סמדר פרגוסון

מאמנת אישית בגישה הוליסטית בשיטת NLP ודמיון מודרך

להתחלת תהליך אימון וטיפול און ליין עם סמדר

התעודות שלי

    NLP Practitioner - יוסי קדמי - המרכז ללימודי NLP
    מאמנת אישית הוליסטית - מכללת רידמן
    מאמנת אישית בשיטת דמיון מודרך - מכללת רידמן
    מדריכה מוסמכת - לשכת המאמנים

פרטים נוספים

    מנחה סדנאות ומדריכת מאמנים מוסמכת

קצת על עצמי

שלום שמי סמדר פרגוסון , מאמנת אישית בגישה הוליסטית בשיטת NLP ודמיון מודרך ,

מנחה סדנאות ומדריכת מאמנים וחברה בלשכת המאמנים בישראל

כמאמנת אישית וכמי שחוותה והתמודדה מול אתגרים בתחומים רבים בחייה, אם בתחום הבריאות, אם בקריירה, הזוגיות והמשפחה, אני יכולה לומר בביטחון מלא כי הכל מתחיל מבפנים ומסתיים בחוץ – במציאות חיינו.

אני מאמינה שמציאות חיינו הינה השתקפות מובהקת למתרחש בתוכנו. אם רק נבחר לצמוח ולשאול שאלות טובות, לבטח נמצא בתוכנו תשובות טובות. ככל שתהא הלימה בין מציאות חיינו לבין מי ומה שאנחנו, כך נהיה מאושרים ומסופקים יותר. אם רק נחשוב לרגע על האפשרות שהמציאות למעשה משקפת את המתחולל בתוכנו – איזו דרך נפלאה לצמוח!

חוויות חיי לימדוני שכאשר אנו נעים מתוך עצמיותנו וכשאנו נאמנים לעצמנו ולאמיתותינו, רק אז נוכל לדעת אושר מהו. ככל שנתבונן פנימה ונתמקד בערכינו וברצונותינו הגבוהים, ככל שנסיט מבטנו מן החוץ אל הפנים, כך נחשוף את הגדולה והעוצמה החבויה בנו ונחווה מימוש והגשמה.

הגשמת מטרותינו קטנות כגדולות, בכל תחום אשר יהיה, לעולם תתאפשר באמצעות התמרה עצמית. התמרה עצמית הינה בחירה. בחירה הנובעת מהרצון להיות חופשיים, מחויבים ולקחת אחריות על חיינו. בחירה זו איננה חובה כי אם זכות. זכות שברגע שנבחר לממשה, נבין עד כמה זו מחובתנו – עבור עצמנו ועבור יקירינו.

כשאנו נחשפים לפער המתקיים בחיינו ומזהים את הקונפליקטים הטמונים בנו, אנו מבינים כי מחיר ההכחשה יקר ממחיר ההתפכחות. וכשאנו מודעים לרווח ולהפסד הטמונים בכל סיטואציה, אזי נבין מהן אותן אמונות מעכבות שבחרנו לאמץ באופן בלתי מודע, וכי יש בכוחנו לשנותן.

האימון להתמרה עצמית בגישה הוליסטית ובשיטת NLP, מאפשר לנו לראות את הקשר המתקיים בין הפנים לחוץ. מתוך שכך, תהליך אימוני מאפשר לנו לצמצם את ההבדל בין המצוי לרצוי, את הפער המתקיים בין התת מודע למודע, בין מי שאני לבין מי שהסביבה מצפה שאהיה, בין מה שאני לבין מה שאני יכול להיות, בין הישן לחדש.

וזהו ההבדל המאפשר לנו להפוך את הבלתי אפשרי לאפשרי!

מזמינה אתכם לתהליך של התפתחות ושחרור ואמונות מעכבות ובמילים אחרות לצאת לחופשי!

סמדר פרגוסון.

המאמרים שלי

קצב החיים ושגרת יומנו מביאים עמם הסחי דעת רבים. אנו נוטים להתמקד בעיקר במה שקורה מסביבנו. גירויים חיצוניים אינסופיים מציפים אותנו וגוררים אותנו לתגובתיות.בלי משים...

קיבלנו את פרטייך וניצור איתך קשר בהקדם!

ובינתיים, מוזמנ/ת להיכנס לקבוצת הוואטסאפ שלנו להתפתחות אישית

Open chat