הכירו את ירדן לוי

מאמנת אישית המתמחה בדור הY

להתחלת תהליך אימון וטיפול און ליין עם ירדן

התעודות שלי

    מאמנת מוסמכת מטעם BDO – מכללת פיננסיים
    בוגרת תואר ראשון בפסיכולוגיה במדעי ההתנהגות במכללה האקדמית תל אביב-יפו

פרטים נוספים

    מאמנת אישית המתמחה בדור הY

קצת על עצמי

נעים מאוד אני ירדן, מאמנת אישית המתמחה בדור הY. מאמנת מוסמכת מטעם BDO – מכללת פיננסיים, ובוגרת תואר ראשון בפסיכולוגיה במדעי ההתנהגות במכללה האקדמית תל אביב-יפו.

כן, אז גם אני ילידת דור הY, גם אני חיפשתי את ה”אושר” שכולם מסביבי מחפשים ומחפשים… גם אני התמודדתי עם קבלת החלטות מהותיות בחיי כמו “מה אני רוצה לעשות כשאהיה גדולה?” או “מה מתאים לי ללמוד?” או “במה אני אהיה טובה?. גם אני חיפשתי תשובות לשאלות כמו “בחיים לא אמצא זוגיות אמיתית?” “מה לא בסדר איתי?”. אז אחרי שהצלחתי להתמודד עם הקשיים האלו בעצמי ועברתי את המסע האישי שלי, אני כאן לעזור לכם לצלוח את צומת הדרכים הזה שאתם נמצאים בו. תמיד ידעתי שמה שארצה לעשות בחיי הוא לעזור לאנשים, לטפל, להקשיב ולתת מעצמי על מנת להקל על משברים של אחרים, אז הלכתי ללמוד כיצד לעשות זאת באופן מקצועי. אנשים לא צריכים שיתקנו אותם, כי הם לא מקולקלים, הם עובדים מצוין. בתוך כל אדם טמונה עוצמה גדולה ויש לו את הפוטנציאל לייצר את החיים שהוא חפץ בהם.

אז מהו בעצם אימון אישי/ קאוצ’ינג?

קאוצ’ינג הוא תהליך חוויתי וחיובי, אך גם תהליך המכיל המון עוצמה ורגש. אדם המעוניין לעבור תהליך קאוצ’ינג צריך להיות מוכן להיחשף, לקחת סיכון, להרגיש לפעמים בעננים ולפעמים בקרשים ובעיקר הוא צריך להיות שם, להיות נוכח ולא לצפות מהצד. האימון נועד לאפשר לאדם להתחבר לעוצמות שבו, למצוא את המסלול הנכון בשבילו ולהכיר את עצמו לעומק בצורה הטובה ביותר.
ביחד נעבוד על הפער בין הרצוי למצוי בחייכם, ניצור מסגרת שתאפשר לכם להשיג את מטרותיכם ולממש את חלומותיכם. המסגרת הזו היא “מגרש האימונים” – שם מתרחש הקאוצ’ינג, תהליך האימון. בתוך התהליך הזה, נוכל לשאול שאלות רבות עוצמה, לתת כיווני מחשבה חדשים ומאתגרים וליצור הזדמנויות חדשות ופתחים חדשים לפעולה.

אני מאמינה בלב שלם שיחד נוכל להתמודד עם קבלת החלטות, לעשות סדר במחשבות, להציב מטרות וכמובן להשיגן!

מזמינה אתכם לאימון מעצים ולשותפות אמיתית בתהליך.

המאמרים שלי

דור הY שונה כמעט בכל מאפיין מדורות שקדמו לו: הם עובדים אחרת, לומדים אחרת, צורכים תקשורת וחדשות אחרת, מבלים אחרת ומגדלים את ילדיהם אחרת. ילדי...

קיבלנו את פרטייך וניצור איתך קשר בהקדם!

ובינתיים, מוזמנ/ת להיכנס לקבוצת הוואטסאפ שלנו להתפתחות אישית

Open chat